E-PAPIEROS

Elektroniczne papierosy to dużo zdrowsza alternatywa dla tradycyjnego palenia. E-papieros wygląda jak prawdziwy papieros, smakuje jak prawdziwy papieros, pachnie jak prawdziwy papieros, a także wypuszcza dym niczym prawdziwy papieros. Elektroniczny papieros firmy MILD zaspokaja zatem wszystkie potrzeby zwykłego papierosa, a dzięki swojej wyjątkowej zawartości sprawia, że PALENIE JEST ZDROWSZE i BEZPIECZNIEJSZE - zarówno dla palącego, jak i osób znajdujących się w jego najbliższym otoczeniu!

Dlaczego właśnie MILD?

Przy wszystkich swoich atrybutach, elektroniczne papierosy firmy MILD w niczym nie ustępują tradycyjnym papierosom, będąc przy tym produktem dużo bardziej wartościowym. Dzięki Naszemu e-papierosowi:

Zalety e-palenia

E-palenie jest MODNE!
E-palenie to już nie tylko wąska dziedzina życia, o której mówi się w nielicznych kręgach, e-papierosy stają się powoli narodowym wydarzeniem, które znajduje się na ustach coraz większej liczby Polaków. Dlaczego właśnie E-palenie? Bo E-papierosy zakładają dużo zdrowsze podejście do życia, bez konieczności rezygnowania z przyjemności palenia! Badania pokazują, że E-papieros MILD jest znacznie bezpieczniejszy dla naszego zdrowia niż tradycyjne papierosy i nie powoduje negatywnych reakcji związanych z jego użytkowaniem! Co więcej, e-palenie pachnie jedynie dobrym przyzwyczajeniem, bo innych zapachów najzwyczajniej w świecie nie wydziela!

E-palenie jest ZDROWSZE!
Nie ma co ukrywać - e-papierosy są dużo zdrowsze od tradycyjnych papierosów. Potwierdzają to nie tylko sami palacze, ale także szereg badań, przeprowadzonych przez uznane światowe instytucje. E-papieros MILD, w przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów, zawiera tylko wodę, propylene glycol oraz niewielką dawkę nikotyny, dzięki czemu działa jak tradycyjne antynikotynowe paski, czy gumy do żucia. - jego składniki są jednym słowem bardziej naturalne w porównaniu z tradycyjnymi papierosami i cygarami, które zawierają tytoń oraz tysiące innych substancji uzależniających, jak np. nikotyna, klej, czy papier. Każdy z tych składników, występujących w tradycyjnych papierosach, w sposób destrukcyjny wpływa na organizm ludzki, powodując raka, kłopoty z sercem oraz drogami oddechowymi. W trakcie e-palenia nie ma absolutnie mowy o wciąganiu niezdrowego dymu tytoniowego, a jedynie kontrolowanej dawki nikotyny - mniejszej niż w tradycyjnym papierosie! Dzięki temu każdy, kto spróbuje E-papierosa firmy MILD poczuje ogromną różnicę. Co równie istotne elektroniczne papierosy nie pozbawiają Państwa przyjemności delektowania się papierosami! E-palenie stwarza także ogromną szansę dla biernych palaczy, którzy wbrew swojej woli wciągają tradycyjny dym papierosowy - stosowanie przez palaczy e-papierosa MILD jest bowiem bezpieczniejsze zarówno dla samych palących, jak i wszystkich znajdujących się w ich bezpośredniej bliskości. Jak to wszystko jest możliwe? Zasada działania E-papierosa MILD jest banalnie prosta. W naszych E-papierosach nikotyna jest skraplana, a nie spalana! Ujmując to najprościej jak się da - w naszych e-papierosach powstaje dym bez ognia! Dzięki E-papierosowi w znacznie większym stopniu chronisz siebie oraz swoich najbliższych!

E-palenie jest TAŃSZE
E-papierosy firmy MILD, dzięki swoim właściwościom to coś więcej niż towar pierwsza klasa. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, zapewniamy także towar w niezwykle atrakcyjnej cenie - jednym słowem proponujemy Państwu towar pierwsza KASA! Cena jednego kartridża to tylko 4 zł., a więc 50% ceny przeciętnej paczki papierosów. Przy średnim paleniu jednej paczki e-papierosów MILD dziennie można zaoszczędzić w ciągu roku aż do 80% kwoty przeznaczanej na papierosy! Zważywszy na rynkowe trendy oraz łatanie dziury budżetowej poprzez ciągłe zwiększanie podatku akcyzowego - Cena jednego kartridża to tylko 4 zł., a więc 50% ceny przeciętnej paczki papierosów. Dzięki naszym papierosom można bowiem oszczędzić nie tylko swoje zdrowie oraz zdrowie innych, ale także oszczędzić swój drogocenny portfel. Jednym słowem nasze E-papierosy zapewniają zdrowsze palenie w rewelacyjnej cenie!

E-palenie jest WSZĘDZIE
Palenie zabronione? Nigdy więcej! Z E-papierosami MILD można palić praktycznie wszędzie, gdzie będziemy mieli ochotę - w pracy, kinie, samolocie, w parku, sklepie - także w obecności małych dzieci. W tym wypadku jesteśmy ograniczeni tylko i wyłącznie własną wyobraźnią. Jest to możliwe dzięki unikalnym zaletom, które mają nasze e-papierosy. Są one bezwonne, dzięki czemu nikt nie będzie zniesmaczony i nie poczujemy nienawiści ze strony innych niepalących. Przeciwnie - bezwonność w połączeniu z tradycyjnym wyglądem papierosa, u każdego wywołają miłe odczucia i sprawią, że każdy zapragnie poczuć to na własnej skórze. E-papieros firmy MILD przeznaczony jest w szczególności dla osób, które:


Jak rzucić palenie?

Poza wspomnianymi wyżej atrybutami, elektroniczne papierosy MILD mają jeszcze jedno, niezwykle ważne, zastosowanie. Nasze e-papierosy zapewniają istotną pomoc w rzucaniu palenia - aż do momentu, kiedy będziemy palić e-papierosy o zerowej zawartości nikotyny, bez konieczności rezygnowania z przyjemności palenia! Aby w pełni zrezygnować z tradycyjnego nałogu, jedyne co musimy zrobić, to zastosować niezwykle prosty, innowacyjny system rzucania palenia MILD w postaci 4 kroków polegających na stopniowym zmniejszaniu mocy stosowanych kartridżów (począwszy od kartridża z największą dawką nikotyny, skończywszy na modelu z jej zerową zawartością). System ten jest stworzony dla osób, które poważnie myślą o rzuceniu palenia, nie chcąc rezygnować z samych papierosów.

System 4 kroków MILD przedstawia sie następująco:

Krok 1: Używanie kartridża o dużej zawartości nikotyny (ok. 18 mg.)
Krok 2: Przejście do kartridża o średniej zawartości nikotyny (ok. 14 mg)
Krok 3: Wypróbowanie kartridża o małej zawartości nikotyny (ok. 11 mg)
Krok 4: Korzystanie z kartridża o zerowej zawartości nikotyny.

Długość poszczególnych kroków uzależniona jest od poziomu motywacji. Możemy przyjąć zasadę: krok 1 ok. 1-2 tygodnie, krok 2 ok. 2 tygodnie, krok 3 ok. 1 tydzień, krok 4 ok. 1- 2 tygodnie.

Dane techniczne

Modele z serii: Mild M401

Modele M401 są najbardziej zbliżone do normalnego papierosa. Jeden kartridż odpowiada równowartości ok. 10 standardowych papierosów. Model Mild M401 polecamy dla osób palących do jednej paczki papierosów dziennie.

Modele z serii: Mild M201 Pen
Modele M201 Pen są dłuższe i trochę większe niż seria M401. Jeden kartridż odpowiada równowartości ok. 20 standardowych papierosów (cała paczka). Modele te są dużo bardziej wydajne i dają większą oraz dużo bardziej odczuwalną przyjemność palenia. Modele Mild M201 Pen polecamy szczególnie dla osób palących powyżej 20 papierosów dziennie.