IT-PRO JÓZEFÓW
ul.Piłsudskiego 2
05-410 Józefów
kom. 0 504 122 009

biuro@itpro.media.pl

gadu-gadu: 973108

pracujemy:
pon-pt: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00IT-PRO WARSZAWA
ul.Powsińska 64
02-903 Warszawa
kom. 0 516 454 585

warszawa@itpro.media.pl

gadu-gadu: 43232261

pracujemy:
pon-pt: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00

 

 

 

 

Od początku swojej działalności staramy się poznawać potrzeby klienta, by zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy, więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą i gwarantujemy fachową obsługę.

Wiedza i doświadczeniu efektywnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów informatycznych oraz problemów z zakresu telefonii komórkowej, nawigacji i sprzętu CB. Wykwalifikowani specjaliści doradzą i udzielą niezbędnych informacji związanych z użytkowaniem i wyborem danych urządzeń i akcesoriów.

Dzięki wcześniejszej analizie potrzeb klienta wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania, minimalizując koszty zleceniodawcy. Konkurencyjność naszej firmy polega na niskich cenach świadczonych usług, wysokiej ich jakości i szybkiej realizacji.

Poczucie odpowiedzialności z naszej strony za wykonaną pracę zapewnia wszystkim klientom długie okresy gwarancji. Firma powstała w 2006 roku i prężnie rozwija się na rynku poszerzając grono zadowolonych klientów.

Dzięki dbałości o jakość naszych produktów i obsługi i szerokiemu wachlarzowi usług znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce firm specjalizującej się w zakresie :Cb-Radia , Nawigacje, Car Audio w woj. mazowieckim.

Zapewniamy wszechstronną obsługę, której nasi Klienci mogą w pełni zaufać poczynając od doradztwa aż do montażu i instalacji sprzętu znajdującego się w naszej szerokiej ofercie.

Prowadzimy również profesjonalny serwis pogwarancyjny w/w sprzętu. Aktualizujemy i naprawiamy sprzęt seryjnie montowany w samochodach różnych marek (Aktualizacja Map, zmiana języka, zczytywanie kodu po odpięciu zasilania) jak również odblokowujemy i aktualizujemy 99% nawigacji przenośnych.

Naszą filozofią jest ciągłe ulepszanie naszej oferty i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań. Wsłuchujemy się w rosnące indywidualne potrzeby naszych Klientów oraz globalne potrzeby rynku i konsekwentnie wprowadzamy do naszej oferty produkty innowacyjne spełniające oczekiwania naszego odbiorcy – finalnego użytkownika.

Zapraszamy

Zapraszamy do naszego nowego punktu w Warszawie
przy ul. Powsińskiej 64 (Obok Inter Cars)